UJ3N065080K3S
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
UJ3N065080K3S
UJ3N065080K3S
JFET N-Channel 650 V 32 A 190 W Through Hole TO-247-3